מאמרים 

 

מאמר בנושא מחזיקי מפתחות

 

 

מחזיקי מפתחות לאירועים- כלי שיווקי פשוט

כשאנו מעוניינים לערוך אירוע שיווקי כלשהו, השקה של מוצר חדש, פרסום של שירות חדש שאנו נותנים, החדרת מוצר חדש לשוק וכל דבר אחר, אנו דואגים שהמסר שלנו יהיה זכיר וממוקד. אך מעבר לזה, חשוב לנו גם שהמוזמנים לאירוע יצאו עם חוויה טובה ועם מוצר מוחשי ביד. ישנן הרבה חברות שדואגות לשכור את שירותיהם של הידוענים המוכרים, ישנם שדואגים לחלק שקית מתנות והטבות, אבל הכל כבר נעשה והכל כבר מוכר. אז אם חשוב לכם לחדש, כדאי שתדעו על האפשרות לחלק מחזיקי מפתחות לאירועים.

מחזיקי מפתחות לאירועים- היתרונות

אחד היתרונות הגדולים של מחזיק מפתחות הוא שאיש לא ציפה לקבל משהו כזה באירוע יחסי ציבור כלשהו. מעבר לזה, עיצוב נכון של מחזיק המפתחות בתוספת המסר הנכון יעשו את העבודה היטב עבורכם. מחזיק מפתחות הוא דבר קטן ושימושי שנדחף לכל כיס מידי כמה דקות- כשאנו נועלים את הבית, כשאנחנו נכנסים למכונית, יוצאים ממנה ונועלים אותה, פותחים את דלת המשרד וכיוצא בזה. מדובר בפעולה רב פעמית שחוזרת על עצמה מידי יום ויום. כך שבמידה ומחזיק המפתחות שאתם חילקתם עם המסר שאתם רציתם להעביר נמצא בשימוש כל כך תדיר, סביר להניח שאותו אדם לא ישכח את קיומכם.

מה עושים?

חשוב לבחור מחזיק מפתחות שייצג נאמנה את העסק שלכם ואת מטרותיו. למשל, נניח והעסק שלכם קשור לאיכות הסביבה, או מזוהה עם ערכים מן הסוג הזה, כדאי לבחור אלמנטים שיעבירו את זה. למשל, בחירת צבע, בחירת המסר ובחירת אלמנטים שיתווספו למחזיק המפתחות. דוגמא נוספת, במידה והעסק שלכם פונה לקהל צעיר, כדאי לבחור צורה שמתחברת לקהל היעד הזה וכמובן גם צבעים בהתאם. למרות שמדובר במוצר קטן ובנאלי לכאורה, רצוי מאוד להשקיע מחשבה עמוקה ונכונה בבחירת המסרים שיוצגו על מחזיק המפתחות ויעברו אל האנשים שיישאו אותם בכליהם.

תוצאות

כמו בכל פעילות יחסי ציבור שאנו עושים, קשה לצפות שכל מי שנכח באירוע יטמיע את כל שנאמר בו ויאמץ אתכם מיד אל ליבו, ירכוש מכם שירותים, מוצרים וימליץ עליכם לחבריו. ההנחה היא שיהיו כאלה שלא יתחברו כלל למוצר ולא יצרו אפילו קשר ראשוני. אחרים יתעניינו ואולי ידברו על כך עם חבריהם, ויהיה אחוז מסוים שיצור עמכם קשר ויביע התעניינות במוצרים שלכם. בדרך כלל, הוא גם יספר על כך לחבריו שיהוו לקוחות פוטנציאלים בעתיד.