הדפסה על תיקים

 

הדפסה על תיקים וארנקים

 

טרנד ההדפסות לא פסח גם על עולם התיקים. כל שנותר הוא לבחור תיק, להביא גלופה- השבלונה שתרצו שתהיה מודפסת על התיק, או לבחור משהו מתוך המבחר המוצג בחנות, לבחור את התיק בגודל הרצוי ובצבע הרצוי. התוצאה שתתקבל תהיה צבעונית, מקורית, ולא פחות חשוב, שימושית ביותר. אנשים בוחרים להדפיס על תיקים מכל מיני סיבות, החל ממתנות אישיות וכלה בהדפסת תיקים לקייטנות, מחנות קיץ וטיולים קבוצתיים.

תיק גב שרוכים תיק כנסים / ספר
הדפסה על תיק גב עם שרוכים הדפסה על תיק כנסים
פנקס מפקד תיקי גב לילדים
פנקס עם תמונה אישית או לוגו תמונה אישית בתיק לילדים

טיולים הדפסה על תיקים יכולה להיות פתרון שימושי ונוח לקבוצה שיוצאת לטיול, אם במסגרת תנועת נוער או בית ספר, ואם במסגרת של טיול מאורגנים למיניהם. למה זה טוב? תיק הוא דבר חיוני והכרחי בטיול. הוא מכיל שתייה, ממתקים וחטיפים לדרך, פלאפון, ארנק וציד נוסף הדרוש לטיול. כך שכבר מדובר בחפץ שימושי. נוסף לזה, בחירת תיק מדגם אחיד והדפסה אחידה לכולם תורמת לאחדות הקבוצה. כולם נראים אותו הדבר, וזה תורם לתחושה חיובית בין החברים. נוסף לכך, קל לזהות את חברי הקבוצה מרחוק ולשמור על קשר עין במסלולי הטיול ובהגעה לנקודות המפגש השונות. כך שגם תזכו למורל גבוה, וגם לא תלכו לאיבוד בכל כך קלות.

תיק מחשב "15 תיק רחצה מהודר
תיקי מחשב נייד עם לוגו או כיתוב אישי תיקי רחצה מודפסים
ארנק גינס עם רוכסן תיק כביסה שרוך צבעוני
ארנק גינס מודפס עם תמונה אישית תיקי כביסה עם שרוך לאירועים

תיק במתנה

הדפסה על תיקים לא חייבת להיות רק במסגרת קבוצתית. היא יכולה להיות גם מתנה אישית, מקורית, כזאת שנעים לקבל ולהיזכר ברגעים ובחוויות שקשורות אליה. למשל, מזכרת פיקניק רומנטי, נסיעה זוגית לחו"ל, או מטיול חברים. זו יכולה להיות מתנה מצוינת לחבר שטס לטייל בעולם, ואתם חייבים שהבדיחה הפרטית שלכם, שליוותה אתכם במסעות המשותפים שלכם, תמשיך ללוות אותו גם במזרח הרחוק, או בדרום אמריקה. סביר להניח שאותו חבר ישמח להיזכר בכם ברגעים שונים בטיול שלו, והתיק שהענקתם לו יעלה חיוך על פניו כשיישא אותו וכשיציץ בכיתוב המודפס עליו.

תיק צד גדול תיק איפור / קוסמטיקה
הדפסה על תיקים לאירועים תיק איפור מעוצב עם לוגו
תיק צד קטן ארנק גדול
הדפסה על תיק הדפסה על ארנקים

איפה עושים הדפסה על תיקים?

תוכלו להדפיס על תיקים בכמה אופנים. אחת האפשרויות היא לרכוש תיק ולהגיע איתו לחנות שמבצעת הדפסות ואפשרות נוספת היא להגיע לחנויות או עסקים שמציעים מגוון שירותי הדפסות על מגוון דברים. כך, תוכלו לבחור במקום בדיוק על מה תרצו להדפיס מתוך המגוון הקיים, וגם תוכלו לבחור מה להדפיס, במידה ואין לכם משהו מסוים או שלא הצלחתם למצוא רעיון מקורי משלכם.

מה שבטוח, באיזו דרך שלא תבחרו, מי שיקבל מכם את התיק יוכל ליהנות גם ממוצר שימושי וגם לשמוח מעצם המחשבה שהשקעתם בו זמן והמון ויצירתיות.

ארנק גדול ארנק קטן
ארנקים גדולים עם לוגו ארנקים עם תמונה מעוצבת
תיק לטלפון נייד תיק צד אופנתי
הדפסה על תיק לטלפון תיק צד מודפס