הדפסה על כריות וציפיות

 

הדפסה על כריות וציפיות

 

אני מחפש מתנה ל...

לקנות מתנה למישהו היא משימה לא קלה. יש כל מיני שיקולים שאנו מתחשבים בהם בעת קניית מתנה, כמו מידת הקרבה שלנו למקבל המתנה, מהות האירוע והסכום שאנו מעוניינים להשקיע. כשמדובר באדם קרוב לנו מאוד, שאנו חולקים איתו חוויות משותפות, או אולי חיים שלמים, חשוב לנו שלמתנה יהיה ערך מוסף. אנו מחפשים מצד אחד מתנה שימושית שהוא ישמח לקבל, אך כזו שתהיה גם ייחודית, מקורית ואישית, שלא דומה לשום ערכת טיפוח בושם, או כלי נוי שאפשר למצוא בכל חנות ולקבל מכל אחד. חשוב לנו להטביע את החותם שלנו על המתנה. לפעמים, נעדיף אפילו משהו קטן וסמלי שיציין את החברות בינינו ואת המשותף בינינו, מאשר מתנה מפוארת וכללית מידי.

ציפית מרובע 40 ס"מ - סאטן ציפית לב 40 "מ - סאטן
 
ציפית מרובע 40 ס"מ - קטיפה ציפית לב 40 ס"מ - קטיפה

הדפסה על כריות

הדפסה על כריות יכולה להיות הפתרון המושלם למצב הזה. כרית היא אישית. היא יכולה להיות כרית שמשמשת לשינה או לחפץ נוי למיטה, תלויה במקום כלשהו בחדר או אולי ממוקמת על הספה לקישוט. בכל מקרה, מדובר במתנה אינטימית יחסית, שתימצא קרוב מאוד למקבל המתנה. אפשר להפוך את המתנה לאישית ביותר אם נקפיד לבחור בצבע האהוב על מקבל המתנה, בסוג הבד האהוב או במילוי הכרית הרצוי. ההדפסה שתבחרו להוסיף לכרית יעניק לה את הרובד האישי הנוסף, והנה לכם מתנה מושלמת, אישית, מקורית, סמלית ואפילו שימושית מאוד.

ציפית מרובע 60 ס"מ - פרווה ציפית לב 60 ס"מ - פרווה
כרית לב פרווה 30 ס"מ ציפית לב ידיים - קטיפה / סאטן

מה מדפיסים?

אחרי שבחרתם את הכרית האולטימטיבית למקבל המתנה, מעוצבת על פי טעמו האישי, עליכם לבחור מה יופיע עליה. מה אתם רוצים שמקבל המתנה יראה בכל פעם שהוא מתבונן בכרית ומשתמש בה. אפשרות אחת של הדפסה על כריות היא הדפסת תמונות. תמונה משותפת, תמונה שלכם דווקא, תמונה מאירוע מסוים, כמו מסיבת גיוס או מסיבת יום הולדת. אולי אפילו תמונת נוף מטיול משותף שעשיתם.

ציפית מלבן 45-30 ס"מ - פרווה כרית מרובע פרווה - 30 ס"מ
ציפית מרובע פרווה 40 ס"מ ציפית לב פרווה 40 ס"מ

כמה מילים

למרות האמרה שתמונה שווה אלף מילים. מילים הן לא פחות חשובות, ויש להן ערך רב כשכותבים ברכה למישהו. לכן, זו אפשרות לא פחות טובה. תוכלו להקדיש ברכה מקורית שכתבתם בעצמכם עם איחולים לעתיד. חמשיר שמתאר את החברות ביניכם, שיר מקורי שכתבתם במיוחד. תוכלו גם להדפיס טקסט קיים- קטע סיפור אהוב או בעל משמעות עבור מקבל המתנה, קטע משיר קיים שמסמל משהו עבורו או עבור שניכם, כמו שיר החופה שלכם, שיר ששרתם תמיד בתיכון, וכל דבר שיעלה זיכרונות נעימים וחיוך על פניו של מקבל המתנה.

ציפית מרובע פרווה 30 ס"מ ציפית לב פרווה 30 ס"מ